EDUKACJA EKOLOGICZNA

14.05.201415:38

Sławomir

Musimy dbać o środowisko
ekologiczne, ponieważ ono
stanowi część nas, a my
jesteśmy jego częścią.


H. Skolimowski

 

Wiek przedszkolny jest najlepszym okresem w rozwoju dziecka do wprowadzenia elementów edukacji ekologicznej, która powinna być kontynuowana w następnych latach nauki.


Dnia 9 maja 2014r. dzieci z oddziału przedszkolnego grupy 0a wraz z wychowawcą wzięły udział w Gminnym konkursie ekologicznym pod hasłem „Z EKOLOGIĄ  ZA PAN BRAT‘‘ organizowanym przez Wójta Gminy Wiązowna. Zaprezentowały inscenizację teatralną o tematyce ekologicznej pt. „Segregujmy odpady”. Celem  przedstawienia było min.  uwrażliwienie dzieci na potrzeby związane z ochroną środowiska, budzenie postaw proekologicznych, rozumienie konieczności segregowania odpadów wtórnych. Komisja konkursowa powołana przez Organizatora w składzie: p. J. Kociszewska, p. J. Iwańska, p. E. Kowalska obejrzała i oceniła występ przedszkolaków oraz wręczyła uczestnikom dyplomy za udział. Pani dyrektor  Alicja Wieczorek podziękowała dzieciom za ciekawy występ , który pogłębił ich wiedzę i odpowiedzialność na temat zasad ochrony przyrody.
 

 Jadwiga Książek
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Półmaraton Wiązowski
grafika, link do wyników półmaratonu

Sponsorzy generalni XXXIV półmaratonu Wiązowskiego

w lewo
  • logo Marwell  
  • logo Fideltronik INIGO  
  • logo Prefagbud  
  • logo Wheeler  
  • logo Nivette  
  • logo Nivette  
  • logo Nivette  
w prawo
 

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji zamieszczonych na stronach jednostek, do których może nastąpić przekierowanie ze strony www.wiazowna.pl

W przypadku naruszenia przez administratorów tych stron praw osób trzecich, a w szczególności praw autorskich i dóbr osobistych poszczególnych osób, przekierowanie do tych stron zostanie zlikwidowane.

© 2005 - 2007 Urząd Gminy Wiązowna
Zawartość merytoryczna: e-mail urzad@wiazowna.pl

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007

 

 
Liczba odwiedzin:            Liczba osób online: